Bezpłatna terapia dla uzależnionych od hazardu i komputera tel. 502 136 038

 

Ośrodek Nadzieja w którym odbywa się terapia - położony jest w Siedlcu Trzebnickim 10 km od Wrocławia w cichej i spokojnej okolicy, bliskie sąsiedztwo lasów oraz wielu stadnin koni sprawia, że jest to doskonałe miejsce do prowadzenia terapii, wypoczynku i regeneracji sił dla osób uzależnionych od hazardu i komputera. Podczas pobytu w Ośrodku nasi podopieczni są zakwaterowani w dwuosobowych pokojach z łazienkami, wyposażonymi w nowe meble. Do ich dyspozycji pozostaje także sala rekreacyjno wypoczynkowa z TV.

Obiekt jest przystosowana dla niepełnosprawnych, zajęcia terapeutyczne dla osób uzależnionych odbywają się w nowoczesnych salach i gabinetach terapeutycznych. Niewątpliwym atutem Ośrodka jest doskonały dojazd zarówno samochodem trasą S 8, jak i PKP z pobliskiego Wrocławia oraz Trzebnicy. Ośrodek położony jest 200 m od stacji PKP dojazd z Wrocławia Głównego zajmuje ok. 35 min.

 

Serdecznie zapraszamy całe rodziny. Jest to niepowtarzalna okazja do obejrzenia pięknych motocykli, spotkania z fascynatami jednośladów, ale również do pomocy dwóm pokrzywdzonym przez los dziewczynką Laurze i Mai z Polkowic podopiecznym Fundacji „Na ratunek dzieciom z Dolnego Śląska”

O dziewczynkach można przeczytać tu: www.naratunekdzieciom.pl/nasi-podopieczni

Zapraszamy do hotelu Sanus w Świeradowie Zdroju, gdzie od godziny 11:00 rozpocznie się prawdopodobnie największy zlot motocyklowy w Świeradowie Zdroju. Organizowany przez pasjonatów dla pasjonatów. Impreza rozpocznie się od parady motocyklowej ulicami Świeradowa. Czeka Was nie lada widok, ponieważ takiego przejazdu ulicami miasta jeszcze nie było. Wiele atrakcji przewidzianych jest także dla najmłodszych uczestników imprezy, będą mogli obejrzeć indiańską wioskę oraz podziwiać tańce i obrzędy rdzennych mieszkańców Ameryki. Dzięki uprzejmości miasta Świeradów Zdrój za darmo do dyspozycji dzieci będą dmuchańce i eurobungee. Będą też łakocie i konkursy takie jak rzut tomahawkiem.

Nie zabraknie także konkursów dla motocyklistów i świetnej muzyki takich zespołów jak Old School Rockers z Poznania - grają klasyki rocka i nie tylko. Jest to niewątpliwa gratka dla każdego miłośnika klasycznych gitarowych brzmień. Na scenie zagoszczą również Dominika Kuręda, Włodzimierz Zdzienicki i zespół '67 z Lubania.
Impreza zakończy się o godzinie 21:00 pokazem fajerwerków.

Dziękujemy organizatorom imprezy Sylwii i Rolandowi to ludzie wielkiego serca, którym zależy na drugim człowieku. Kochają ciężkie motocykle, a swoją pasję motoryzacyjną chcą połączyć z pasją pomagania. Dzięki ich zaangażowaniu możliwa będzie zbiórka krwi i funduszy dla chorych na nowotwory dziewczynek Laury i Mai!