Specjalizujemy się w terapii uzależnień skierowanej do ludzi młodych 18 – 22 lata.

Najtańsza oferta terapeutyczna na rynku 4,9 tys. za 28 dniową terapię uzależnień.

Naszej Fundacji ponownie udało się zdobyć fundusze na dofinansowanie leczenia, dzięki temu koszt 28 terapii wyniesie 4,9 tys. zł. Jest to z pewnością alternatywa dla tych, którzy nie mogą czekać 3/4 miesiące na terapię refundowaną przez NFZ, a nie stać ich na zapłacenie pełnej ceny w ośrodku prywatnym. Należy pamiętać, że sama decyzja o podjęciu leczenia to przełom dla osoby uzależnionej, jednak niezwykle ważne jest natychmiastowe działanie.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze, indywidualnemu podejściu oraz programowi skierowanemu do tej grupy wiekowej osiągamy pozytywne wyniki w postaci zachowania abstynencji od środków psychoaktywnych. Często także pobyt w naszym ośrodku motywuje młodych ludzi do podjęcia terapii długoterminowej o czym wcześniej nie chcieli nawet słyszeć.

Terapia dla uzależnionej młodzieży trwa 28 dni.

 

Naszym podopiecznym Oferujemy

Całodobową opiekę wykwalifikowanej kadry psychoterapeutów uzależnień, psychologa, psychiatry,  komfortowe warunki mieszkaniowe  w   przestronnych pokojach 2 osobowych z łazienkami, pełne wyżywienie  dostosowanego do potrzeb rozwojowych oraz stanu zdrowia młodego człowieka, sale wielofunkcyjne przeznaczone na potrzeby zajęć terapeutycznych do nauki oraz relaksacji wypoczynku.

Nasi podopieczni objęci są także opieką lekarza rodzinnego.

 

W ramach zajęci młodzi pacjenci korzystają z:

- zajęć terapeutycznych indywidualnych, każdy podopieczny otrzymuje terapeutę prowadzącego,

- zajęć terapeutycznych grupowych,

- ciekawych zajęć integracyjnych.