Pod patronatem honorowym Wojewody Dolnośląskiego Aleksandra Marka Skorupy.

Podczas koncertu udało się zebrać 6300 zł., dzięki tej kwocie i wcześniej zebranym funduszom ciężko doświadczona przez los 2 letnia Maja Bratoń, której amputowano rączki i nóżki może być intensywnie rehabilitowana, a także będzie jej można zakupić specjalny wózek z siedziskiem.


alt

Jacek Wójcicki najbardziej rozpoznawany artysta estradowy znany z występów w legendarnej „Piwnicy pod Baranami” czy w kabarecie Olgi Lipińskiej zaśpiewał 13 kwietnia 2012 r. o godz. 2000 w Centrum Kultury Agora ul. Serbska 5a we Wrocławiu.

Kolejne wykonania utworów znanych z Piwnicy pod Baranami czy popularnych arii operetkowych były oklaskiwane przez 150 osobową publiczność, które reagowała bardzo żywiołowo.

Jacek Wójcicki podczas tego koncertu udowodnił po raz kolejny, że potrafi z równą lekkością i profesjonalizmem zaśpiewać arię operową by za chwalę przenieść słuchaczy w świat kabaretu czy piosenki literackiej.

Po koncercie opinie publiczności były jednoznaczne, że był to czas spędzony pożytecznie, gdyż można było dzięki temu pomóc potrzebującemu dziecku oraz przyjemnie, gdyż Jacek Wójcicki po raz kolejny potwierdził, że nie musi się popisywać by słuchacz zorientował się, że siła i możliwości jego głosu są niesamowite!